Saulė Atėnė Vaicekauskaitė dalyvavo LMS Žiemos forume, kuris vyko Klaipėdoje!

Lietuvos moksleivių sąjunga

organizacija, jau daugiau nei 20 metų kurianti Lietuvos moksleivių rytojų. Vienydama Lietuvos mokyklų mokinių savivaldas, garsiai atstovaudama moksleivių interesams, kurdama teigiamą pokytį Lietuvos švietimo sistemoje bei ugdydama pilietišką dabarties ir ateities žmogų.

Šiais metais LMS organizavo žiemos forumą, kuriame susitiko mokinių savivaldų atstovai iš įvairiausių Lietuvos mokyklų!

Šis LMS forumas – jubiliejinis ir skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Forumo metu dalyviai tvirtino Lietuvos moksleivių sąjungos strategiją 2018-2022 metams bei rekomendacinius Mokyklos tarybos nuostatus. Taip pat startavo LMS dovana Lietuvos šimtmečiui – programa “Laiko kapsulė” (daugiau informacijos : https://www.moksleiviai.lt/naujienos/laiko-kapsule) .

Džiaugiamės, kad mūsų mokinė prisijungė prie šio projekto! Ir tikimės, kad įgytomis žiniomis Saulė sėkmingai dalinsis su mūsų mokyklos mokiniais.

Dalinamės Saulės nuotraukomis: