Mokykloje skraido angelai sargai

Primename, jog mokyklos pirmo aukšto foje galite rasti angelų sargų dėžę, į kurią galite įdėti dovanėles tiems, kieno angelai esate <3

Angelų sargų idėja veikia tarp visų mokyklos mokinių. Tokiu būdu mokiniai siekia paskatinti artimesnį ir šiltesnį bendravimą ir bendradarbiavimą ne tik tarp tos pačios klasės mokinių, bet ir tarp skirtingų klasių mokinių.

Taip pat į šią dėžę raginam ir mokytojus  įdėti po mažą smulkmenėlę kolegoms ar mokiniams. Padovanokim mažus stebuklus ir dėmesį vieni kitiems.

Toks adventinis laikotarpis labai tinka nuoširdiems pokalbiams apie tai, kas svarbu kiekvienam mokiniui ir kiekvienam mokytojui.

Tai laikas, kuris suartina, leidžia skleistis, atverti širdis ir pažinti aplinkinį pasaulį naujais būdais.