Skelbiame pradinių klasių mokinių nuotraukų parodos-konkurso „Augink atsakingai ir smagiai“ nugalėtojus!

Lapkričio mėnesį progimnaziją puošė respublikinės parodos-konkurso „Augink atsakingai ir smagiai“ dalyvių darbai. Komisija vertino 23 Lietuvos mokyklų mokinių darbus ir laureato diplomais apdovanoja šiuos mokinius:

• Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokinės Ugnės Kalendraitės nuotrauka „Žaliaakė“ (mok. B. Kreč).
  • Vilniaus r. Kalvelių S. Moniuškos gimnazijos mokinės Beatos Romeiko nuotrauka „Namų darbų tikrintojas“ (mok. A. Spiridovič).
  • Kauno Senamiesčio progimnazijos mokinės Gretos Buikauskaitės nuotrauka „Atostogos“ (mok. E. Brazaitienė) .
  • Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos mokinės Elzės Biveinytės nuotrauka „Mano mielasis Bramsis“ (mok. R. Lesmanavičienė).
  • Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos mokinės Elzės Adomaitytės nuotrauka „Pūkuotos palangės istorijos“ (mok. K. Petrauskienė).
  • Vilniaus Balsių progimnazijos mokinio Eimanto Gataveckio nuotrauka „Ruduo su geriausiu draugu“ (mok. A. Vildžiūnaitė-Pukėnė).
  • Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijos mokinės Martos Turlinskos nuotrauka „Pro langą“ (mok. M. Turlinska).
  • Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos mokinės Tėjos Janovičiūtės nuotrauka „Šilčiausias apkabinimas“ (mok. D. Navakienė).
  • Utenos Vyturių progimnazijos mokinio Manto Jarmalavičiaus nuotrauka „Ištikimiausias draugas“ (mok. L. Januškevičienė).
  • Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos Mielagėnų skyriaus mokinės Aistės Apyvalaitės nuotrauka „Ir vėl tave apkabinsiu, žavusis Princai“ (mok. R. Bielinienė).
  • Vilniaus r. Kyviškių pagrindinės mokyklos mokinio Marek Pačkovski nuotrauka „Vištytės“ (mok. I. Mickevič).
  • Kauno Motiejaus Valančiaus mokyklos-darželio mokinės Ugnės Masaitytės nuotrauka „Kartu dieną ir naktį“ (mok. R. Čebakovienė).
  • Vilniaus r. Rukainių gimnazijos mokinės Sirmantės Noreikytės nuotrauka „Svajonių miegas su draugais“ (mok. N. Balcevič).
  • Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos mokinės Austėjos Čeponytės nuotrauka „Austėja ir Pipiras skaito“ (mok. I. Kazlauskienė).
  • Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos mokinio Justo Šimanovskio nuotrauka „Šventei pasiruošę“ (mok. I. Kazlauskienė).
  • Ukmergės mokyklos-darželio mokinės Gustės Bakirovaitės nuotrauka „Geriausios draugės“ (mok. J. Vaidonavičienė).
  • Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos mokinio Martyno Luckaus nuotrauka „Didžiaakių sesija“ (mok. L. Stankevičienė).
  • Šiaulių specialiojo ugdymo centro mokinio Emilio Blunskio nuotrauka „Mano draugužis Toras“ (mok. D. Rinmkuvienė).
  • Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos mokinės Medos Marijos Romanovos nuotrauka „Labos, saldžių sapnų…“ (mok. R. Kasperavičiūtė)
  • Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokinės Godos Borodulinos nuotrauka „Kas pasaulyje gražiausia?“ (mok. L. Lumbienė).
  • Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokinio Luko Riboko nuotrauka „Oi, kaip skanu!“ (mok. J. Damkauskienė)
  • Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokinės Tijos Žydelytės nuotrauka „Aš ir mano katytė“ (mok. J.Sabaliauskienė).

Padėkos raštai, diplomai mokiniams ir mokytojams siunčiami elektroniniu paštu. Dėkojame už dalyvavimą!