Lapkričio 28 d. Antakalnio progimnazijoje vyko pirmasis šių metų mūsų mokyklos, jau tradicija tapęs,  7-8 klasių mokinių žaidimas „Protų mūšis“, kurį organizuoja mokytojos J. Paravinskienė, L. Gaidienė, S. Adomavičienė, Susirinko gausus mokinių būrys. Dvi valandas aštuonios  mokinių komandos atsakinėjo į įvairiausius klausimus. Po įtemptos kovos pirmąją  vietą pirmame turnyre laimėjo 8c klasės komanda su intriguojančiu pavadinimu „Sojų mėsa“.  Labai nedaug nuo jų atsiliko 8a, 8d, 7b ir 7d klasių komandos. Po renginio mokiniai  kalbėjo apie naują susitikimą ir galimybę pralenkti šio turnyro lyderius.. Manome, kad progimnazistai šauniai bendradarbiavo ir dar kartą visi įsitikino, jog žinios – neginčytina vertybė.