Gruodžio mėnesio kalendorius

Labas!

Tikriausiai kiekvienas žinote šokoladinius Kalėdinio laikotarpio kalendorius? Kuomet kiekvieną dieną galima atidaryti vis naują langelį ir atrasti vis naują, saldų šokoladuką..

Tačiau yra kai kas smagesnio, nei šokoladas! Tai jaunų, įkvepiančių ir linksmų mokinių idėjos.
Idėjos kiekvienai dienai. Šiais metais „komunikacijos meno“ būrelio metu mokinėms kilo idėja – padovanoti tokį kalendorių mokyklai. Ilgai galvojome idėjas, darėme dekoracijas, planavome.. ir pagaliau – jau šiandien Kalėdinio laikotarpio kalendorių galite rasti mokyklos pirmo aukšto foje, kuris kasdien jus nustebins vis nauja smagia diena! Kiekviena diena – vis kitokia ir vis smagesnė!

Juk taip smagu, kiekvieną dieną mokykloje paversti švente!

Gruodžio 1 d. – Kalėdinių dainų mokykloje diena! Dainuokime KARTU.

Šios idėjos atstovai ir įgyvendintojai: Livija Vilkelytė, Juozas Bartlingas, Rusnė Butrimaitė, Augustė Kemeklytė, Saulė Griškevičiūtė, Joviltė Stučinskaitė, Kotryna Matuliauskaitė, Augustas Drazdauskas, Dominyka Lapė!

Ačiū jums!!