Lapkričio 12 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo sporto šventėje, į kurią kartu su kitomis Vilniaus m. mokyklomis pakvietė  Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“, Vilniaus m. savivaldybė, Vilniaus m. visuomenės sveikatos biuras bei sporto ir poilsio centras „Sportima“. Toks renginys buvo suorganizuotas pirmą kartą. Jame dalyvavo virš 600 mokinių. Įvairių sporto šakų treneriai ir sportininkai supažindino mokinius su įvairiomis sporto šakomis: beisbolu, aikido, šaudymu iš lanko, graikų – romėnų imtynėmis ir kt. Mokiniai ne tik stebėjo sportininkų pasirodymus, bet galėjo ir patys pabandyti mėtyti beisbolo kamuoliuką, šaudyti iš lanko, išbandyti savo jėgas ant tatamio. Vėliau mokiniai dalyvavo bendroje mankštoje, kurią vedė žinomi diskžokėjai ir „Impulso“ instruktoriai. Po mankštos dalyviai aktyviai dalyvavo „Muštynėse su pagalvėm“, šokinėjo ir žaidė žaidimus ant pripučiamų .

Po keturių valandų aktyvios veiklos organizatoriai mokinius pavaišino užkandžiais ir gaiviais gėrimais.

Šventė mokiniams patiko. Jie, nors ir buvo gerokai pavargę, linksmi, pilni įspūdžių išsiskirstė namus.

Sporto šventė 2017 / Google Photos

Kūno kultūros mokytojos Daiva Tvaronė ir Simona Baltakienė