Hour Of Code sugrįžta kaip ŠIMTMEČIO PROGRAMAVIMO VALANDA!

Kviečiame 6-14 metų vaikus prisijungti prie pasaulinės Hour Of Code iniciatyvos ir su daugiau nei 100 milijonų bendraminčių iš viso pasaulio švęsti technologijas.

2017 Programavimo valanda Lietuvoje – šventiška x 2:
◦ Pirma, jau trečią kartą Lietuvoje švęsime technologijas prisijungdami prie pasaulinės Hour Of Code iniciatyvos su daugiau nei 100 milijonų bendraminčių iš viso pasaulio.
◦ Antra, švęsime modernios Lietuvos šimtmečio įvykius ir herojus, pažindami juos programavimo užduotyse.

Tai – integruota virtuali Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka visiems 6-14 metų vaikams, kurie Lietuvos bibliotekose ir mokyklose vienu metu spręs mūsų modernios šalies istorijos ir programavimo rebusus, sukurtus Lietuvos menininkų ir technologų.

Renginys – NEMOKAMAS.

PROGRAMAVIMO VALANDA VYKS MŪSŲ MOKYKLOJE.

Kviečiame registruotis – registracija iki lapkričio 23 dienos ! Vietų skaičius ribotas!

Registruokitės čia: https://goo.gl/vTh3kx

Visą informaciją gausite registracijos metu nurodytu el. paštu.

____

Užsiėmimų laikas vaikams: 11:00-12:00

Lapkričio 25d. 10:30 reikia būti Vilniaus Antakalnio progimnazijoje.

GALIMA IR PATIEMS ATSINEŠTI PLANŠETINĮ ARBA NEŠIOJAMĄJĮ KOMPIUTERĮ su Chrome naršykle.