„… Didžiajai daliai visuomenės gyvūnėliai yra tik įrankis, kuris atlieka tam tikrą funkciją, o jei ji nėra atliekama tinkamai, tai ir augintinis tampa bereikalinga našta – kaip šiukšlė ar atsibodęs daiktas,“ – teigė gyvūnų prieglaudos „Penkta koja“ darbuotoja Aistė Karpušenkaitė, kuri lapkričio 15 d. 5 e klasėje vedė pamoką apie atsakingą elgesį su naminiais gyvūnais. Mokiniai sužinojo, koks turi būti atsakingas šeimininkas, mokėsi saugaus bei atsakingo elgesio, radus benamį gyvūną.
Lapkričio 21 d. 5 a ir 7 b klasių mokiniams vyko kūrybinės dirbtuvėlės „Kalėdų belaukiant“. VŠĮ „RV Agentūra“ atstovės Ieva Vaitkevičiūtė ir Rasa Petrulevičė, vykdydamos aplinkosaugos projektą „Kita forma“, mokė vaikus, kaip, panaudojant antrines žaliavas, pasigaminti kalėdinių dovanų maišelius ir vokus kalėdiniams sveikinimams. Po dviejų pamokų mokiniai jau džiaugėsi savo kūriniais, visi gavo dovanų po medžiaginį maišelį „Rūšiuoji, vadinasi, galvoji“. Dėkojame viešnioms už įdomius, prasmingus ir įkvepiančius susitikimus.
Mokytojos Asta ir Jūratė