Minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną!

Lapkričio 16-ąją nuo pat ankstaus ryto mokykloje vyravo jaukus šurmulys: Mokinių senatas Tolerancijos dieną pradėjo akcija „Surask mane…”. Per visas pertraukas mokiniai ieškojo to paties numerio bendramokslių, mokytojų ir su šypsena veide fotografavosi prie 7 e klasės sukurto „Tolerancijos rankų medžio”. Per ilgąsias pertraukas II aukšto foje kvepėjo pyragais, kurių galėjo paskanauti visi susirinkusieji į „Pyrago pertrauką”: vaišino vieni kitus, dovanojo po komplimentą ar bent jau po šypseną. Daug ką nustebino į mokyklą atvykę buvę mūsų mokiniai senatiečiai (dabar jau gimnazistai), kurie vedė socialinių įgūdžių užsiėmimus 5-6 klasių mokiniams. Pamokos buvo tokios prasmingos, kad ne vienas kolega dėkojo už patirtus jausmus stebint buvusių mokinių vedamas pamokas. 17.00 val. būrys 5-8 klasių mokinių susirinko į filmo „Gyvenimas yra gražus” peržiūrą. Apie 19.00 val. vieni susimąstę, kiti šnekučiuodamiesi išsiskirstėme į namus.
Diena buvo kitokia : be garsių lozungų, skambant įvairių muzikos stilių kūriniams, su jaukiu šurmuliu ir kvapniais pyragais. Šią dieną dar ilgai primins mokyklos aplinką puošiantys spalvingi mokinių kurti plakatai „Kuriančios rankos”. Tokie spalvingi, kaip visas mus supantis pasaulis, kuriam labai reikia mūsų visų kuriančių tolerancijos rankų.
Nuoširdžiai dėkoju visiems prisidėjusiems prie tolerancijos veiklų įgyvendinimo: klasių auklėtojams, pradinių klasių mokytojams, Mokinių senatui, NVŠ skyriaus vedėjai Agnei, buvusiems mūsų mokiniams ir visiems, kurie dalyvavote.
Mokytoja Jūratė Gadeikienė