Su mokiniais jau galvojame idėjas, kurios mūsų bendruomenėje šį laikotarpį galėtų paversti dar labiau suartinančiu ir įkvepiančiu.
Kitos savaitės bėgyje mokyklos koridoriuose atsiras dėžės, kviečiančios į jas įmesti laiškučius su norais ir idėjomis mokyklai.
Labai kviečiu visus skirti keletą minučių, pagalvoti, kokių iniciatyvų norite mokykloje, kokių renginių ir projektų laukiate. Taip pat mokytojų prašome paraginti savo auklėtinius ir mokinius rašyti idėjas bei jas įmesti į dėžes. Į kiekvieno norus tikrai pasistengsim atsižvelgti.
Taip pat labai laukiame pagalbos iš jūsų, kuriant mokykloje šventinę nuotaiką bei organizuojant pagrindinę šventę.
Norėdami prisidėti prisidėti prie Kalėdinės šventės organizavimo, mokyklos papuošimo, muzikos kalėdiniam laikotarpiui parinkimo ir kitų, su šventiniu laikotarpiu susijusių, dalykų organizavimo, parašykite mums elektroninį laiškelį – neformalus@antakalnio.lt.
Surengsime bendrą susitikimą ir aptarsime idėjas.
Tikiuosi, kad sukursime sau nuostabią šventę.
Lauksiu Jūsų elektroninių laiškelių (neformalus@antakalnio.lt) iki lapkričio 14 dienos, antradienio.
Gražių ir kūrybingų dienų ?

Agnė Motiejūnė

Neformalaus ugdymo vedėja