800 km – pėsčiomis!? – nustebę sušuko mokiniai…

Taip, tikrai tiek. Ar įsivaizduojat, kiek daug išgyvenimų, sutiktų žmonių, naujų atradimų ir naujų sprendimų gali atsirasti tokiame ilgame kelyje? Kelyje į save.

Mokiniai mūsų mokykloje turėjo galimybę atviros pamokos metu susipažinti su Martyna, kuri keliavo šiais Ispanijos ir Prancūzijos keliais ir padarė daug atradimų apie save ir pasaulį.

Juk nuostabu mokytis per patyrimą!

***

Dažnas kelionių mylėtojas yra lankęsis Ispanijoje – tikras keliauninkas yra vaikščiojęs Barselonos gatvelėmis, gėręs Sangrijos ispaniškoje užeigėlėje, patyręs siestos keliamus nesusipratimus ir iškentęs kaitrios Ispanijos saulės spindulius. Tačiau tik nedaugeliui teko girdėti ar patiems susipažinti su Šventojo Jokūbo keliu (isp. Camino de Santiago), kuriuo keliauninkai žengia pėsčiomis nuo pat Prancūzijos sienos rytuose iki Atlanto vandenyno vakaruose.

Piligriminiu keliu į Ispaniją kone 800 km savo kojomis nueiti ryžtasi save išbandyti, pažinti, atrasti tikėjimo vertybes, o taip pat ir aplankyti nematytus kraštus panorę patys drąsiausi keliautojai.

Tai – ar gali pasaulis tilpti delne?