Aštuntų klasių mokiniai dalyvavo „Transparency International“ iniciatyvoje!

TILS jaunimo iniciatyva  siekia įtraukti Lietuvos jaunimą į dialogą apie skaidrumą, etiką, atskaitingumą ir sąžiningumą. Moksleiviai buvo įtraukiami į interaktyvų pokalbį apie tai, kas yra korupcija, kaip su ja galima kovoti ir ką reiškia būti sąžiningam.

Simuliacijos modelis parengtas ir Lietuvos kontekstui pritaikytas remiantis „Transparency International“ Latvijos patirtimi rengiant panašias simuliacijas.

Susitikimo metu TILS atstovai ne tik įtraukė dalyvius į rinkimų simuliaciją, bet ir skatino diskusijas, kurių metu patys moksleiviai skatinami aptarti nusistovėjusius stereotipus, siūlyti savo sprendimus įvairioms situacijoms ir ieškoti savo atsakymų į dažnai kontroversiškus klausimus.

Mūsų mokykla gavo „Transparency International“ padėką ir pažymėjimą, jog esame mokykla, kuriai rūpi skaidrumas!

Padėką galite rasti mokyklos trečiame aukšte!

Šaunu, kad rūpinamės pilietiškumu KARTU!