,,Mes augame kaip vieninga, kūrybinga, iniciatyvi, tolerantiška, atvira dialogui ir pokyčiams, skatinanti atsiskleisti bendruomenė“, todėl kviečiame įvairias organizacijas dialogą ir pokyčius kurti KARTU!
Jeigu norėtumėte įdomiai pristatyti savo organizaciją mūsų mokykloje arba pasiūlyti ką nors smagaus mokiniams ar kitaip bendradarbiauti su mokykla, kviečiame drąsiai kreiptis!

Taip pat, jei Jūsų organizacijoje reikia pagalbos, atliekant įvairius darbus, mes galime pasiūlyti savo mokiniams atlikti socialines – pilietines valandas pas jus. Taip mokiniai praplėstų savo akiratį ir galėtų pasijausti socialiai aktyvūs bei pilietiški.

Be to, visada labai laukiame įdomių pranešėjų, renginių ir iniciatyvų mokykloje, todėl, jei turite galimybių ir noro – esame atviri bendradarbiavimui.
Dėl neformalių veiklų mokykloje galite kreiptis el. paštu – neformalus@antakalnio.lt
Tikimės Vilnių bei Lietuvą keisti mokydamiesi bei ugdydami jaunąją kartą kartu!