Spalio 12 d. grupė aštuntokų dalyvavo parodoje „TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOS 2017“, kuri vyko viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre. Parodoje dalyvavo mokiniai, besidomintys išsilavinimo užsienyje galimybėmis. Lankytojai galėjo tiesiogiai pabendrauti su daugiau nei 50 užsienio švietimo įstaigų ir universitetų atstovais: Didžiosios Britanijos, Olandijos, Šveicarijos, Kanados, Rusijos, Prancūzijos, Suomijos, Australijos, Kinijos, Čekijos ir kitų šalių. Užsienio svečiai pristatė bakalauro ir magistro studijų programas, vidurinio išsilavinimo programas privačiose ir valstybinėse mokyklose, koledžuose, kalbų ir akademines vasaros stovyklas moksleiviams bei jaunimui, užsienio kalbų kursus moksleiviams. Norintys mokiniai turėjo galimybę konsultuotis individualiai. Džiugu, kad dalis mūsų aštuntokų, padrąsinti direktoriaus pavaduotojos Neringos Čiukšienės, išdrįso pasinaudoti šia galimybe (konsultacijos vyko anglų kalba). Mokinių atsiliepimus apie parodą paskelbsime vėliau.

Mokytoja Jūratė Gadeikienė