Kviečiame į kelionę po Molės šalį

Į šią kelionę kviečiami 6–12 metų vaikai, kurie norėtų žengti pirmuosius žingsnius į formų, spalvų ir kūrybos pasaulį. Vaikai turės galimybę dalyvauti 72 kūrybinėse dirbtuvėse. Kelionė truks nuo rugsėjo mėnesio ir tęsis iki kitų metų vasaros.

Kelionės pradžia – spalio 23  d.

Molės šalyje vaikai linksmai leis laiką bendraamžių būryje, mokysis bendrauti, įgaus bendradarbiavimo įgūdžių, mokysis pasitikėti suaugusiais.

Dalyvaudamas keramikos dirbtuvių veikloje kiekvienas vaikas kurs stebuklus – šaltą molį pavers mylimu šuneliu, dubenėliu, kuriame kiekvieną rytą garuos skaniausia pasaulyje košė… Vaikai mokysis gerbti savo ir draugų darbą, taps drąsesni ir jautresni grožiui.

Kelionių į šią šalį metu vaikai turės galimybę ruoštis ir dalyvauti keramikos konkursuose, parodose festivaliuose, mokysis kurti filmukus.

Pasibaigus kelionei, nustebsite vieną dieną pamatę, kad Jūsų namus puošia unikali vaiko rankų  sukurta kūrybinių darbų kolekcija.

Jei susidomėjote, paskubėkite registruotis, vietų skaičius ribotas.

Registruotis galite el. paštu audrone.urbelioniene@lmnsc.lt arba paskambinę tel. 865638112.

Išvykimo vieta – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Žirmūnų g. 1  B, Vilnius.

602 kab./ 6-as aukštas.

Mėnesio bilieto kaina – 20 Eur.

Išvykimo tvarkaraštis:

Pirmadieniais ir trečiadieniais „išvykstama“ 16.00. „Sugrįžtama“ 17.30;

Antradieniais ir ketvirtadieniais „ išvykstama“ 14.30. „Sugrįžtama“ 16.00.

Į kelionę  vaikams rekomenduojama pasiimti tik gerą nuotaiką. Medžiagomis ir priemonėmis kelionių metu vaikai aprūpinami.

Kelionės metu  vaikus lydi vadovė Audronė.