IMG_5226.JPG

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena, kurią švenčia visa Europa. Europos kalbų diena siekiama paro

IMG_5221.JPG

dyti, kaip ir kodėl daugiakalbystė yra viena iš didžiausių Europos vertybių, norima atskleisti, kaip kalbų mokymasis praturtina gyvenimą, suteikia naujų idėjų.

Rugsėjo 26 d. buvo paminėta Europos kalbų diena ir Antakalnio progimnazijoje.

„Kiek kalbų yra Europoje?“,– tokiu klausimu aštuntokai pristatinėjo Europos kalbų dieną 4b ir 5 e klasėse.

8a kl. mokiniai dalyvavo atviroje pamokoje –viktorinoje „Mes iš įvairių šalių“, kurioje varžėsi tarpusavyje, atlikdami įvairias užduotis apie Europos Sąjungos šalis, kalbas ir vėliavas.

IMG_5235.JPG

Mūsų pradinukai dalyvavo akcijoje ,,Labas ir sudie 5 kalbomis‘‘.

Taip pat vyko viktorina  skirta mokytojams „Ką mes žinome apie Europą?“.  Antakalnio progimnazijos mokytojai labai gerai pasirodė viktorinos metu  ir geriausi buvo  apdovanoti diplomais. Be to, visi mokytojai galėjo pasivaišinti įvairių Europos šalių saldumynais.

Visą savaitę mus džiugino linksmas skambutis į pamokas. O progimnazijos patalpose puikavosi įvairių šalių vėliavėlės.

Dalyvaudami Europos kalbų viktorinoje mokiniai patyrė, jog kalbėti savo kalba yra svarbu, tačiau būtina mokėti ir bent kelias kitas užsienio kalbas.