Kiekvienam pirmokui skiriama Švietimo ir mokslo ministerijos dovana – Pirmoko pasas.

Pirmoko pase trumpai ir žaismingai supažindinama su Lietuvos gamta, kalba, miestais, kariuomene, gretimomis šalimis, pateikiama faktų iš Lietuvos istorijos, Lietuvos himnas, papasakojama apie svarbiausius Lietuvos simbolius – Vytį ir vėliavos spalvų reikšmę.

Pirmokėliai čia suras ir patarimų, kaip saugiai elgtis kelyje ar gatvėje, ir kt. Kaip ir ankstesniuose pasuose, bus galimybė pasižymėti svarbiausius pirmųjų mokymosi metų įvykius, įsiklijuoti savo ir klasės nuotraukas, – ir ne tik pirmoje klasėje, bet ir visus 12 mokslo metų.

Pirmuosius Lietuvos pirmoko pasus gavo vaikai, mokyklos duris atvėrę 2004 m.

Pirmokų pasus mokiniams įteiks Progimnazijos direktorius Tomas Jankūnas ir Pradinio ugdymo skyriaus vedėja Gražina Sadauskienė.

Netrukus mokyklą turėtų pasiekti ir dar viena dovana pirmokams – atšvaitai, kuriuos dovana UAB „Varlė“  kartu su Lietuvos policija, kad vaikai būtų saugūs bei geriau matomi kelyje į mokyklą bei atgal į namus.