Informuojame, kad prie mūsų mokyklos bei Antakalnio gimanzijos atsirado nauji kelio ženklai  „Kiss and Ride“. Dabar prie mokyklos darbo dienomis nuo 7 iki 9 val. palikti automobilį galima ne ilgiau, nei 15 min.

Visus, atvysktančius į Mokslo metų pradžios šventę su automobiliais, kviečiame iš anksto pagalvoti, kur paliksite automobilį. Prašome palikti toliau nuo mokyklos, nestatyti ant šaligatvių, netrikdyti kitų eismo dalyvių saugumo bei rūpintis visų mūsų saugia aplinka. Jei galite, ateikite į šventę pėsčiomis, pasidžiaukite švente: vaikais, einančiais į mokyklą, gražiomis gatvėmis, grynu oru. Pasikalbėkite apie kasdienį vaiko kelią į mokyklą ir atgal į namus.

Gražios šventės proga Lietuvos policija kreipiasi į vairuotojus, ragindama prisiminti, kad:

• privalu atidžiai stebėti vaikus, kurie kartais gali pasielgti neprognozuojamai;
  • ypač pavojingos vietos kelyje – pėsčiųjų perėjos, sankryžos, ten, kur blogas kelio matomumas;
  • ypatingai atidūs vairuotojai turėtų būti prie mokyklinių autobusų ir autobusų su vaikų vežimo ženklais sustojimo vietų.

Mokiniams derėtų žinoti, kad keliuose reikia:

• neskubėti;
  • elgtis ramiai ir būti atidiems;
  • einant per perėją pažiūrėti į abi puses bei įsiklausyti, ar neartėja transporto priemonė;
  • nežaisti kelyje ir arti jo – tai labai pavojinga;
  • nepamiršti, kad negalima bėgti į gatvę ar kelią iš už stovinčios transporto priemonės ar kitos kliūties, kuri užstoja matomumą;
  • nepamiršti šviesoforų signalų reikšmių: jei dega raudonas šviesoforo signalas – eiti ir važiuoti draudžiama;
  • tamsiu paros metu būtinai segėti atšvaitą.

Gerbkime vieni kitus. Gražių, prasmingų ir saugių naujų mokslo metų!