Birželio 13 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje buvo pristatyti projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ dalyviai – sudėtingą atranką įveikusios mokyklos ir naujoji „Renkuosi mokyti!“ mokytojų karta. Džiugu matyti ir girdėti, kad tarp atrinktųjų mokyklų yra keturios, kurių vadovai – „Lyderių laiko“ bendruomenės nariai. Tai – Vilniaus Antakalnio progimnazija (direktorius Tomas Jankūnas, „Lyderių laiko 2“ Neformaliųjų švietimo lyderystės mokymų dalyvis, „Lyderių laiko 3“ Valdymo grupės narys), Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija (direktorė Lina Viršilienė, projekto „Lyderių laikas 2“ ugdyta konsultantė ir projekto „Lyderių laikas 2“ Formaliųjų švietimo lyderystės studijų ISM Vadybos ir ekonomikos universitete magistrė), Šiaulių Salduvės progimnazija (direktorė Natalija Kaunickienė, projekto „Lyderių laikas 2“ ugdyta konsultantė), Panevėžio Vyturio progimnazija (direktorė Vitalija Dziuričienė, projekte „Lyderių laikas 2“ ir „Lyderių laikas 3“ dalyvaujančių savivaldybių konsultantė).

Pradedant projektą buvo numatyta, kad projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ per dvejus metus iš viso dalyvaus 30 šalies mokyklų. Kiekvienoje iš jų dirbs programos „Renkuosi mokyti“ mokytojas, specialūs kvalifikuoti mentoriai. Mokyklų vadovai savo vadybines kompetencijas tobulins ilgalaikėje tarptautinėje mokymosi programoje, parengtoje kartu su organizacija „International Leadership Associates“. Atrinkti mokyklų mokytojai savo kvalifikaciją kels tęstinėje mokymosi programoje „Įtraukusis ugdymas klasėje“. Projekto metu į daugelį procesų bus siekiama įtraukti ir pačius moksleivius bei jų tėvus.

Pirmasis projekto etapas startuos jau šiais mokslo metais – rugsėjo mėnesį.

Vilniaus Antakalnio progimnazijos projekto dalyvė – Agnė Mačiulytė, kuri rūpinsis neformaliojo ugdymo užsiėmimais progimnazijoje! Agnės  Mačiulytės mentore bus mokytoja Dalia Valaikienė.

Progimnazijos projekto pokyčio koordinavimo komanda: Neringa Čiukšienė, Danutė Šapalienė, Olga Panko, Dalia Valaikienė, Dovilė Labanauskienė ir Tomas Jankūnas.

Sieksime kiekvieno vaiko pažangos!