Vilniaus Antakalnio progimnazijos bendruomenė džiaugiasi prisidėjusi prie idėjos „Ąžuolai Lietuvai“ įgyvendinimo. Progimnazijos medžių kiemą papuošė 6 nauji ąžuolai, kuriuos dovanojo „Ąžuolai Lietuvai“ idėjos iniciatoriai.

Idėjos esmė – atsodinti kuo daugiau iškirstų ir kitaip išnaikintų ąžuolų Lietuvos žemėje.

Ąžuolas – tai didžiulės gyvybinės energijos simbolis bei skleidėjas, tai medis, turintis stipriausią energetinį lauką – sava apsauga, palaikymu, skleidžiama tvirtybe bei dvasios ramybe.

Kiekvienas žmogus sodinantis ąžuolus taip pat prisideda prie šio gėrio plėtros, kurio įdėta pastanga yra išliekamoji vertė Žemei, Lietuvai, vaikams, anūkams, galiausiai jam pačiam.

Kiekvienas Tavo ir mano pasodintas ąžuolas yra lyg nebyli padėka mūsų protėviams už kadaise puoselėtą, bei su meile perduotą mūsų visų Žemę.

Simboliška ir tikrai džiugu, kad Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga medeliai yra skirti švietimo įstaigoms, prie kurių sodinimo, vėliau auginimo prisidės vaikai, galbūt ir jų tėvai bei dirbantieji su vaikais.

Saugokime gyvybę, meilę bei istoriją!

Vasaros pradžios žaluma. Ąžuolai. / Google Photos

Nuoširdžiai dėkojame „Ąžuolai Lietuvai“ idėjos iniciatoriams, „Ąžuolai Lietuvai“ idėjiniam iniciatoriui – Laimonui Danieliauskui, Vilmai Semenaitei, ąžuoliukus nupirkusiai UAB „Baltic Realty Investments“ ir transportu iš Kėdainių į Vilnių pasirūpinusiai UAB „TCH“ (ąžuoliukai atvežti iš VĮ Kėdainių miškų urėdijos medelyno) ir Antakalniečių bendruomenei už dovanas iš širdies!