Šį kartą 4a, 4b, 4c ir 4d klasės mokiniai kartu su mokytojomis Džeralda Kmieliauskiene ir Birute Gedvilaite Jodko parengė atsisveikinimo vakarą su savo pirmomis mokytojomis: Rita Norkaitiene, Regina Aršvilaite, Lina Kumžiene ir Ginta Azguridiene bei džiaugsmo šventę baigus pradinę mokyklą tėveliams bei draugams.

Vilniaus Antakalnio progimnazijos direktorius Tomas Jankūnas sveikindamas mokinius su pradinės mokyklos baigimu linkėjo ketvirtų  klasių mokiniams neskubėti užaugti, džiaugtis vaikyste bei mokymąsi priimti kaip gyvenimo dovaną – galimybę būti tarp nuostabių žmonių, gebėti bendrauti bei kurti. Direktorius nuoširdžiai dėkojo Vilniaus Antakalnio progimnazijos pradinių klasių mokytojams už jų meilę mokiniams: laiką, dėmesį bei rūpestį, žinias bei gebėjimus. Mokyklos vadovas tėvelius kvietė nepamiršti skirti laiko bei dėmesio savo vaikams, nesvarbu, kad jie jau jau paaugo. Vaikams reikia mūsų meilės.

Penktoji Vilniaus Antakalnio progimnazijos ketvirtokų laida, 2016-2017 m.m. / Google Photos

Nuostabi šventė. Laimės šventė. Džiaugsmo šventė.

Jaunyste, paukšte mano,
Jaunyste išdidi!