Mokykloje mokslo metai bėga labai greitai, nors man kartais atrodo, kad labai trumpai. Žinau, kad Jūs laukiate savo mylimų atostogų, tačiau pagalvokite, kas nutiktų, jei atostogos būtų amžinai ir nereiktų eiti į jokią mokyklą. Kažin, ar šiandiena sutiktumėte draugų, kuriuos pažinote mokykloje? Kažin, ar kiekvienas iš Jūsų išmoktų pats mokytis, atrastų ne tik žinias, bet ir kitus žmones. Ir išties- kas būtų, jei pažintumėte tik tai, ką galime apibūdinti žodžiu ,,gera“ (ach, kad taip būtų, turbūt tai būtų ROJUS…)? Bet juk taip nėra… Gyvenimas pilnas iššūkių, kuriuos mes mokomės įveikti kartu su Jumis… Mes mokomės ne dėl kitų, o dėl savęs, kad galėtume būti kartu. 
Esu  širdingai dėkingas kiekvienam iš Jūsų už galimybę augti, mokytis kartu su Jumis. Už Jūsų skausmo bei džiaugsmo ašaras, pyktį bei kritiką, juoką, nerūpestingumą, žinias, pasiekimus, giežtą bei kritišką žvilgsnį, spindinčias akis, klausimus, jaudulį, pokalbius apie mus… Dėkoju, kad Jums rūpi Jūsų šeima, draugai, mes bei mus supanti aplinka.
Kiekvienas yra reikalingas ir tik dėl to ir yra gera būti kartu!
 
Linkiu Jums smagios bei saugios vasaros!
Pailsėkite išmintingai ir sumaniai, atraskite akimirkų, kurios Jus įkvėps džiaugtis, kad esate kartu, kad pasaulis- tai JŪS!
Lauksime Jūsų sugrįžtant.
 
Tomas Jankūnas

Prisegti failai: