„Sporto šventė buvo labai smagi!“ – vieningai teigia Antakalnio progimnazijos trečių klasių mokinių ir tėvų bendruomenės iniciatyviausi atstovai, o renginį organizavusios mokytojos Jurga, Rasa, Jolanta, Dalia, Žydrūnė maloniai šypsosi.

3A, 3B, 3C, 3D, 3E klasių mokiniai drauge su tėveliais, sesutėm, broliukais (net šuniukais) atsakingai rungėsi  ir/ar buvo sirgaliais mokyklos Šeimų sporto draugiškose varžybose, kur kiekvienas pademonstravo savo drąsą,  ištvermę, taiklumą, savikontrolę, greitį, o svarbiausia – draugiškumą ir bendruomeniškumą.

Oras nuostabiai  tiko rungtims. Akivaizdu, kur miškas tankesnis, ir oras šiltesnis.

Šventė vyko mokyklos krepšinio ir  futbolo  aikštelėse.  Buvo penkios  III-ių klasių atstovų  komandos, sukūrusios linksmus pavadinimus:  „ Mikrobanga“, „Obuoliukai“, „Team one“, „Vasarotojai“, „Sportuoliai“.

Šventė truko dvi aktyvias 4-dienio vakaro valandas. Vyko net 10-imt linksmai keistų estafečių,  „Jaunojo kario“ treniruotė šauliškumui, bendradarbiavimui,  tarpusavio pagalbai ir bendruomeniškumui aktyvinti, Tekvondo  (korėjiečių kovos meno) pamoka…Sakoma, kad Tekvondo kojų smūgiai yra tobuliausi iš visų pasaulio kovinių stilių, ir iš tiesų, smūgiuojant kojomis pašokus, rungties dalyviams buvo gana sunku neprarasti orientacijos ir nepamesti taikinio.

Kas nedalyvavote šiame šventiniame renginyje, klauskite draugų – jie gyvai papasakos savo įspūdžius bei sužadins jūsų norą esant galimybei dalyvauti kitąmet. Juk džiugu, kad Antakalnio progimnazija turi tokią šaunią, metai iš metų pakartojamą, jau tapusią tradicine  Šeimų sporto šventę, suteikiančią jos dalyviams fizinį atsipalaidavimą, ryškias ir malonias emocijas.

Kitą 5-dienio rytą vienas dalyvių pakeliui į mokyklą priskynė savo mokytojai lauko gėlių – tai švelni  žinutė, kad šventė sušildė gerumu ir dėkingumu.

Foto akimirkos >>>.

Mokytoja Rasa Strazdienė