Ei, moksleivi,
tik viena valanda fizinio aktyvumo per dieną. Jei ši misija tau atrodo įmanoma, junkis prie iššūkio ir gegužės 22-28 d. registruok savo aktyvumą Endomondo programėlėje skelbiamame iššūkyje.

Ką reikia daryti?
1. Parsisiųsk Endomondo fizinio aktyvumo programėlę ir užsiregistruok.
2. Susirask „Aktyvumo valiutos“ iššūkį nuo gegužės 22 d. ir spausk – dalyvauti. Nuoroda: http://www.endomondo.com/challenges/32806558
3. Kasdien sportuok ar aktyviai judėk bent vieną valandą ir savo aktyvumą fiksuok per programėlę.
4. Dalyvauk „Dienos iššūkiuose“ ir laimėk rėmėjų prizus.

„Aktyvumo valiuta“ – tai „Kurk Lietuvai“ projekto „Mokinių fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos skatinimas“ inicijuojama akcija, kurios metu 5-10 klasių moksleiviai 7 dienas iš eilės skatinami fiziškai aktyviai judėti bent vieną valandą.

Kasdien šioje erdvėje bus skelbiami dienos iššūkiai, kuriuos įveikia moksleiviai laimės rėmėjų įsteigtus prizus.

Eik, bėk, važiuok dviračiu, daryk jogą, žaisk krepšinį, judėk!

Aktyvumo valiuta