IMG_20170224_081710.jpg

Smagią Atviros savaitės progimnazijoje popietę gerąja patirtimi taip pat dalinosi bei atvirą pamoką 3e klasėje vedė Antakalnio progimnazijos  mokytoja, aerobikos trenerė  Rasa Strazdienė.

Pedagogė pasidalino gerąja patirtimi, kaip paįvairinti kūno kultūros pamokas ir ugdymo turinį,  panaudojant istorijų pasakojimą, tylos metodą.

Linksmai improvizuodami ir  kurdami žaismingus pratimus, mokiniai galėjo atsipūsti po veiklaus 4-dienio pusdienio ir ištiesinti nugaras nuo statiško sėdėjimo  mokykliniuose suoluose.

Žaidybinis metodas (istorijos) padėjo ugdytiniams aktyviau ir drąsiau įsitraukti į veiklą, tuo pačiu improvizuojant, ugdant savitvardą, valią, kūrybiškumą.

Pamoką stebėję pedagogai, specialistai  ir joje dalyvavę moksleiviai įgijo naujų žinių apie nusiraminimo, susikaupimo pratimų, padedančių išsaugoti giedrą nuotaiką, puikią savijautą bei taisyklingą laikyseną ir sveiką stuburą pritaikymo būdus, galimybes.

Pamokos pabaigoje mokiniai  įsivertino savo pasiekimus: laikysenos kontrolę, savitvardą,  fizinius gebėjimus, lankstumą, gebėjimą girdėti ir judesiu atkartoti, įsiminti.

Tokia netradicinė pamoka ugdo mokinių pozityvų nusiteikimą, geras emocijas ir formuoja sveikos gyvensenos įgūdžius.

Mokiniams labai patinka netradicinių pamokų turinys ir  struktūra: patirdami teigiamas emocijas lengviau įsisavina mokomąją medžiagą, naujus pratimus, sužadinamas jų smalsumas ir vienbalsis aktyvumas.

Džiugu, kad Antakalnio progimnazijos kolektyvas mokinių tėveliams, svečiams, kolegoms, specialistams kasmet svetingai  Atveria duris į organizuojamas įdomias Atviras pamokas, pokalbius, diskusijas!

IMG_20170224_081519.jpg IMG_20170224_082227.jpg

Prisegti failai: