Progimnazijoje balandžio 5 d. 6-8 klasių mokiniams vyko Karjeros diena. Šeštokai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, Teatro, muzikos ir kino muziejuje, Lietuvos radijo ir televizijos centre, susipažino su meninės krypties profesijomis. 7-8 klasių mokiniai visą pusdienį bendravo su VŠĮ Žurnalistinių tyrimų ir konsultacijų grupės  vadovu,  žurnalo „Reitingai“ vyriausiuoju redaktoriumi Gintaru Sarafinu. Bendraudamas su mokiniais lektorius akcentavo, kokias klaidas mokiniai daro planuodami karjerą, aptarė karjeros pasirinkimo etapus, kokių profesijų atstovų reikės 2018-2020 metais, pristatė šaltinius, padedančius tinkamai pasirinkti profesiją. Vieną pamoką svečias skyrė individualioms mokinių konsultacijoms. Po jų vyko seminaras tėvams ir mokytojams, kurio metu buvo nagrinėjamas tėvų ir mokytojų vaidmuo mokiniui renkantis profesiją. Šiandien šalyje tik 15 procentų jaunuolių profesiją pasirenka atsakingai, todėl tikime, kad girdėta informacija paskatins mūsų mokinius susimąstyti bei padės priimti teisingus asmeninius sprendimus.

Daugiau foto nuotraukų >>>.

Mokytoja  Jūratė Gadeikienė