Matematika-vienas iš svarbiausių mokomųjų dalykų ugdymo procese. Džiaugiamės, kad nemažai mūsų mokyklos mokinių pasitiki savo jėgomis ir domisi matematika. Šiandien galime pasidžiaugti puikiais savo ugdytinių rezultatais. Sveikiname 4a klasės mokinius Daumantą Čiūtą ir Martyną Kriuką, Pangea 2017 konkurse užėmusius I vietą (mokytoja Rita Norkaitienė), 4a klasės mokinius Julių Lukoną, Liną Kazlauską ir Gretą Miklaševičiūtę, užėmusius III vietą (mokytoja  Rita Norkaitienė), 4c klasės mokinę Jovilę Navickaitę, užėmusią III vietą (mokytoja Lina Kumžienė), 3b klasės mokinį Adomą Reginį (mokytoja Jolanta Sabaliauskienė) ir 4c klasės mokinį Alaną Milių (mokytoja Lina Kumžienė), gavusius kvietimus dalyvauti apdovanojimuose.

Kiekvienas gali atrasti savo stipriąsias puses-juk niekas nepaskatina labiau nei sėkmė!

Pradinių klasių metodinė grupė