Savaitės atidarymas buvo šiltas ir jaukus – pirmojo aukšto fojė pagroti ir padainuoti susirinko Senato nariai bei savanoriai.

Šią savaitę vyko daug įdomių veiklų; pirmoji – „Susitaikymo paštas“. Mums visiems retkarčiais gali išsprūsti negražus žodis ar nemandagi mintis ir tikrai visi turime pažįstamų kurių norime atsiprašyti. Tam paštas buvo ir skirtas – pasakyti atsiprašau ir susitaikyti.

Antroji – „Norų lenta“. Mokiniai buvo kviečiami ant lapelių užrašyti savo nedidelius norus ar prašymus, pvz.: „apkabinimas“, juos prismeigti prie lentos bei stengtis pildyti kitų norus. Kiekvieną pertrauką prie lentos stovėdavo dideli būriai įvairaus amžiaus mokinių, trokštančių savo norų išsipildymo. Lenta sulaukė itin didelio pasisekimo (net neužteko smeigtukų!), todėl mes nusprendėme ją palikti ilgesniam laikui.

Šią savaitę mokiniams pamokas vedė svečiai. Pamokų metu mes mąstėme apie vertybes, garbę, žmogiškumą, kalbėjome apie patyčias bei jų pasekmes.

Taip pat grupelė aštuntokų turėjo galimybę išbandyti save – vedė pamokas pradinukams! Susipažino su jaunąja karta, pasikalbėjo aktualiais klausimais ir tikime, kad jie iš šių pamokų sužinojo ką nors vertingo ir pajuto norą kurti draugišką ir supratingą bendruomenę!

„Savaitę be patyčių“ karūnavo aštuntokų „Naktis mokykloje“. Mokinių senato mokiniai parengė komandinį strateginį-simuliacinį žaidimą „1990“. Jis buvo paremtas visa Lietuvos istorija bei 1990 m. kovo 11 d. įvykiais. Žaidėjai turėjo susikurti savo alter-ego, atsakinėti į klausimus, nepatekti į žandarų rankas, šifruoti slaptažodžius, aplenkti kitas komandas ir tapti pačiais geriausiais.

Likusią nakties dalį žiūrėjome filmus, šokome, dainavome karaokę ir buvo daug kitų užsiėmimų – kiekvienas turėjo ką veikti.

Tai buvo susitaikymų, norų išsipildymo ir džiaugsmo kupina savaitė. Džiaukimės bei dovanokime džiaugsmą kitiems – juk visų ateitis priklauso nuo mūsų pačių!