Kovo 20 dieną, ketvirtadienį, mūsų progimnazija jau trečius metus iš eilės sukvietė Vilniaus miesto aštuntų klasių moksleivius išbandyti savo jėgas tarpmokyklinėje viktorinoje „Apie Žemę ir ne tik…“ Viktorinoje klausimai, užduotys, rungtys buvo susijusios su gamtos mokslais ir geografija. , Sugužėjo aštuonios  komandos iš viso Vilniaus..

Susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorius Tomas Jankūnas, pasidžiaugė puikiu bendradarbiavimu ir palinkėjo moksleiviams sėkmės. Ir jos tikrai reikėjo ne vieniems, komandos varžėsi  taškas į tašką. Bet kaip ir kiekvienoje viktorinoje yra nugalėtojai taip ir čia po penkių turų paaiškėjo kad laimėtojais tapo Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos  komanda, antrieji buvo jėzuitų gimnazijos moksleiviai, kuriems iki pergalės pritrūko vos pusantro taško  ir tretieji – Žvėryno gimnazijos moksleivių komanda.

Dėkojame mokytojams padėjusiems ruošti užduotis ir talkinant viktorinos metu, ypač didelis ačiū mūsų progimnazijos aštuntokams, kurie padėjo spręsti organizacinius klausimus ir talkino visos viktorinos metu.

Tai jau  tapo puikia mūsų mokyklos tradicija rengti viktorinas skirtas gamtos ir socialiniams mokslams Vilniaus miesto mokyklos mokiniams taip vainikuojant visus savaitės renginius skirtus Žemės dienai paminėti.

Foto nuotraukos >>>.