Kovo 28 d. (antradienį), 12.00 maloniai kviečiame į Vilniaus Antakalnio progimnaziją (Antakalnio g. 33), kurioje bus atidaryta pirmoji sostinėje integruota technologijų ir mokymosi turinio klasė.

Mūsų mokykloje ji įdiegta kaip modelis kitoms Vilniaus mokykloms, norinčioms įtraukti šiuolaikines technologijas į vaikų ugdymą. Todėl kviečiame mokyklos suole išbandyti šią naujovę, kuri leis mokytojams taikyti pažangias virtualaus mokymo priemones ir metodikas.

„Šiuolaikinės mokymo(si) aplinkos“ sprendimą sudaro išmanioji lenta, 15 planšetinių „Hewlett-Packard“ (HP) kompiuterių ir stacionarus kompiuteris mokytojui, „Microsoft“ programinė įranga, EMA elektroninės pratybos 1-8 klasei, TAMO dienynas bei visa tai apjungiantis spartus belaidis „Telia“ internetas.

Reginio programa:

12.00                 Renginio pradžia. Renginį atidarys ir atvykusius pasveikins mokyklos direktorius Tomas Jankūnas

ŠMA sprendimą ir sėkmingą Lietuvos mokyklų patirtį pristatys „Telia“ Viešojo sektoriaus padalinio vadovas Jonas Sadauskas

12.15                 Antakalnio progimnazijos mokytoja elektroninėje erdvėje praves trumpą matematikos pamoką trečiokams

12.45                 ŠMA projekto partnerių atstovai atsakys į susirinkusiųjų klausimus

13.00                 Renginio pabaiga

Į renginį kviečiame Vilniaus miesto merą Remigijų Šimašių, Vilniaus miesto savivaldybės Švietimo skyriaus, Švietimo ir mokslo ministerijos, susijusių institucijų, LR Seimo švietimo komiteto atstovus bei žurnalistus. Renginyje taip pat dalyvaus „TAMO grupės“ generalinis direktorius Raimondas Štreimikis, „E. mokykla“ ugdymo turinio vadovė Jūratė Mikulevičiūtė, „Telia“ švietimo IT produktų vadovas Tadas Bielskis ir kiti projekto partnerių atstovai.