Išrinkta Lietuvos vaikų 2016 metų knyga

Akcijos „Metų knygos rinkimai 2016“ vaikų kategorijoje nugalėtoja tapo Selemono Paltanavičiaus knyga „Maži ežiuko sapnai“ (leidykla „Nieko rimto“). Džiugu, jog šiemet mūsų progimnazijos  mokinių ir šalies vaikų nuomonės sutapo. Už minėtą knygą balsavo 113 Antakalnio progimnazijos 1-4 klasių mokinių.

Selemono Paltanavičiaus pasakoje „Maži ežiuko sapnai“ ežiukas, keliaudamas per sapnus, susipažįsta su pasauliu. Gal jo nuotykiai ir nėra kuo nors išsiskiriantys, tačiau kelionė sapne jau savaime ypatinga ir realybę susieja su stebuklu. Pasakojimas ne tik šiltas ir jaukus, bet ir  gamtos gyvenimo faktai pateikiami labai išradingai.

Kviečiu skaityti šią knygą ir, laukiant  naujos akcijos „Metų knygos rinkimai 2017“, nepamiršt kitų knygų.