Saugesnio interneto dienos konkursas „Papuošk bibliotekos duris“

Asociacija „Langas į ateitį“ ir bendrovė „Microsoft Lietuva“ pakvietė mokyklų bibliotekininkus dalyvauti konkurse „Papuošk bibliotekos duris“.

2017 m. vasario 7 d. visoje Europoje buvo minima Saugesnio interneto diena, kurios tikslas – skatinti vaikus ir jaunuolius saugiau ir atsakingiau naudotis internetu bei mobiliaisiais įrenginiais. Jau 14-ąjį kartą vyksiančios tarptautinės Saugesnio interneto dienos šūkis – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“

Mūsų mokyklos bibliotekininkės pakalbino dailės mokytoją Editą Dalią Rakauskaitę bei 7-ųjų klasių mokinius ir paragino prisidėti prie akcijos, kuri vyks 2017 m. vasario 6-10 dienomis mūsų bibliotekoje. Mokiniai Laura Venciūtė, Aistė Andrulytė, Neringa Nausėdaitė, Gabeta Navickaitė, Austėja Musteikytė, Barbora Kaminskaitė, Gerda Bičkutė, Dovydas Karalius, Saulė Andrejevaitė, Adrija Kerbelytė, Ariana Rudkovskaja, Vaiva Masliončikaitė, Augustė Narušytė pateikė darbus konkursui ir jie visą savaitę buvo eksponuojami ant progimnazijos bibliotekos durų.

Wi-fi.jpg

Kompiuteris.jpg

Rankos.jpg

Internetas m+s+ -em+je.jpg

Keturi geriausi mokinių darbai buvo išsiųsti bendrovei „Microsoft Lietuva“ ir dalyvaus respublikiniame konkurse „Papuošk bibliotekos duris“.  Palinkėkime jiems sėkmės.