Aštuntokų projektas „Atomo sandara“

Visi žinome, kad mokytis fizikos ar chemijos patinka ne visiems ir ne visiems gamtos mokslai yra įdomūs. Mokiniai susiduria su sunkumais spręsdami uždavinius, rašydami reakcijų lygtis. Norėdami juos labiau sudominti ir parodyti, kad gamtos mokslai gali būti patrauklūs, mokytojai su mokiniais atlieka eksperimentus, lankosi laboratorijose, atlieka projektinius darbus.

Mokydamiesi temą „Atomo sandara“  8a ir 8c klasių mokiniai pabandė patys pagaminti  atomų modelius iš konstrukcinių medžiagų. Chemijos kabinete surengėme atomų modelių parodą, mokiniai patys įvertino savo draugų darbelius, atsižvelgdami į modelio tikslumą, patrauklumą, kūrybiškumą.

Ačiū mokiniams ir tikimės, kad mums, mokytojams, pavyksta gamtos mokslus jums  pateikti kūrybiškai ir įdomiai.

Parašė chemijos mokytoja Jurgita Paravinskienė