Internetas – neatskiriama šiuolaikinio gyvenimo dalis, atverianti neribotas galimybes komunikacijai, švietimui, pramogai. Kita vertus, virtualioje erdvėje slypi ir daugybė pavojų, nuo kurių būtina apsaugoti jauniausią ir sparčiausiai augančią interneto vartotojų grupę – vaikus.

LRT kviečia atrasti naują – saugią vaikams – svetainę (http://www.lrt.lt/vaikams). Joje mažieji ras ir pramogų, ir patrauklaus lavinančio turinio įrašų, lavinančių žaidimų – galės klausytis pasakų, specialiai jiems parinkto grojaraščio, mokytis kalbų. Be LRT rekomenduojamo turinio (televizijos ir radijo vaikams skirtų laidų, pasakų, koncertų), bus daug medžiagos, atrinktos iš kitų Lietuvos bei užsienio šalių šaltinių. Moksleivius galėtų sudominti naujojoje svetainėje skelbiamos naujienos, susijusios su mokslu, išradimais, istorija ir pan. Vaikams skirtoje LRT virtualioje erdvėje vyksta konkursai, kuriuose galima laimėti prizų: piešimo priemonių, spalvinimo knygelių, atšvaitų.

Puslapis pritaikytas trijų amžiaus grupių vaikams: ikimokyklinukamspradinių ir vyresnių klasių mokiniams. Pagal amžiaus grupes skiriasi ne tik turinys, bet ir puslapio dizainas, nes jis kurtas atsižvelgiant į atitinkamo amžiaus grupių vaikų patarimus ir pastebėjimus.

 

Prisegti failai: