Kasmet prieš šv. Kalėdas  Antakalnio  progimnazijos  pirmokai sukviečiami pasiklausyti pasakų ir nuostabių istorijų. Pirmuosius skaitymus, kaip kiekvienais metais,  tradiciškai pradėjo  mūsų progimnazijos direktorius Tomas Jankūnas. Antrąją dieną  mokinius  džiugino Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėjas Povilas  Liubinas, o trečiąją dieną pirmokus aplankė direktoriaus pavaduotoja Neringa Čiukšienė.

Ir ko tik neišgirdo mūsų mažieji… Jie apsilankė ledo rūmuose, bendravo su baltosiomis meškomis, sužinojo šv. Kalėdų  kilmę ir tradicijas,  gėrė erškėtrožių arbatą, kepė šokoladinius pyragaičius,  šuoliavo  eikliaisiais  šiaurės  elniais, dainavo  su šmaikščiaisiais nykštukais,  sutiko ne tik Kalėdų senelį, bet ir Kalėdų močiutę.

Pirmokai ne tik klausėsi pasakų bei istorijų, bet ir patys pateikė kūrybinę staigmeną skaitovams. Juos  džiugiai nuteikė iš mažųjų lūpų sklindančios dainos ir eilėraščiai.

Smagu, jog iš Kalėdinių skaitymų tiek mažas, tiek didelis  išsinešė begalę šilumos, gerumo ir nuoširdumo, kuriuos parsinešę namo,  išspinduliuos savo šeimos nariams.

Prisegti failai: