Protų mūšiai – puiki galimybė pademonstruoti komandinio darbo privalumus, išbandyti ir pasitikrinti savo žinias, sužinoti nauja. Lapkričio 15 d. mieste vyko Visuomenės sveikatos centro organizuojamas protų mūšis. Susirinko daugiau nei 70 Vilniaus mokyklų komandų. Jame dalyvavo ir už gerą pasirodymą buvo apdovanota mūsų mokyklos moksleivių komanda – aštuntokai Kotryna Navickaitė, Agota Brogaitė, Dominykas Dobilas, Karolis Laptevas, Rusnė Prialgauskaitė, Ugnius Petrauskas.

Antakalnio progimnazijoje jau antrus metus vyksta  7-8 klasių mokinių „Protų mūšio“ žaidimai.  Gruodžio 15 d. vyko  žaidimo I turas. Jame dalyvavo net septynios komandos, kurios atsakinėjo į pačius įvairiausius klausimus. Šio turo nugalėtoja 7 a klasės komanda „Zefyriukai“. Kitos komandos atsilieka nedideliu taškų skirtumu, tad II turo žaidime intriga garantuota.

Mokytojos organizatorės Laima, Sabina, Jurgita P., Danutė