4C klases teveliai.jpg

Ketvirtadienio vakarą į Antakalnio progimnazijos salę pasibeldė Kalėdų senelio elniai, miško sergėtojai, lapės, kiškiai ir visas būrys įvairiausių personažų. 4C klasės mokiniai su šeimomis atidarė linksmiausią visame Antakalnyje Kaukių karnavalą!

Margoje šventėje pasipuošę vaikai pristatė savo kaukes ir fotografavosi prie Kalėdų eglutės. Po apdovanojimų klasiokai vienas kitą nustebino mielomis dovanomis.

O po pertraukėlės dovanų maiše liko ir dar šis tas neišpakuota. Vaikų laukė didžiausia staigmena – tėvelių paruoštas spektaklis „Kaip Raudonkepuraitė Kalėdų pyragėlį nešė“. Vos tik scenoje pasirodė išdykusi Raudonkepuraite ir labai modernus, repuojantis Vilkas, mes, tėvai, supratome, kad kūrybingos sekmadienio popietės nenuėjo veltui. Vaikai buvo nustebę, susižavėję ir daug juokėsi. O mes scenoje drąsiai improvizavome ir šokome.

Labai įstrigo ir mokytojos Linos pasakyti žodžiai, kad Kalėdos yra ne dovanos, ir ne saldainiai. Kalėdų šventėje svarbiausia –  mūsų buvimas kartu ir galimybė dalytis. Juos išgirdo ir mūsų vaikai. Po spektaklio sulaukėme apsikabinimų ir nuoširdaus žodelio: AČIŪ!

Norisi tikėti, kad ir ši Kalėdų šventė vaikų atmintyje išliks kaip tikras dalijimosi stebuklas ir jie nusišypsos ne tik gavę dovaną po Kalėdų eglute, bet ir apkabinę mylimiausius žmones.

Ingrida M.

4C klases teveliai.jpgMisko sergetojai.jpgRokeres.jpgElniai.jpg