Gruodžio 8-osios popietę jaunieji 1-4 klasių raiškiojo žodžio meistrai rinkosi drauge, kad parodytų bei perteiktų  aiškios, artikuliuotos lietuvių kalbos svarbą ir grožį. Skaitovai nepriekaištingai pasakojo savo pasirinktas istorijas ir poetinius kūrinėlius, emociniai paveikdami klausytojus saviraiškos ir interpretacijos priemonėmis.

Balso diapazono, pasakotojo kalbos kultūros, sceninės/teatrinės laikysenos nugalėtojomis tapo Timėja Soltonaitė (2c klasė) bei Margarita Skuodytė (3a klasė).

Sveikiname dalyvius ir, žinoma, mokyklos etapo skaitoves nugalėtojas Timėją bei Margaritą, linkėdami joms  sėkmės kitame – Vilniaus miesto –  pradinių klasių mokinių meninio skaitymo etape!

Maloniai  dėkojame skaitovus vertinusiai komisijai už atsakingą darbą bei  juos rengusiems mokytojams – už kūrybiškumą, kantrybę ir meilę lietuviškam žodžiui.

Mokytoja Rasa Strazdienė