13.jpg

Projekto metu Antakalnio progimnazijos patalpos pasipuošė nuotaikingais kūrybiniais darbais „Renkuosi būti sveikas!“. Mokiniai bei mokytojai sudalyvavo įvairios veiklose: integruotose pamokose, renginiuose, akcijose, šventėse, konkursuose. Taip praturtino savo žinias apie sveiką mitybą ir jas pademonstravo pasigaminę sveikuoliškų desertų. Mokiniai ne tik nešėsi sveikus užkandžius į mokyklą, aiškinosi mitybos poveikį žmogaus organizmui, kūrė sveikos gyvensenos deklaraciją, bet ir diskutavo tema „Ar pasaulis pavirs maisto atliekų sąvartynu?“. Pirmų klasių mokiniai rinkosi į tikrą „Vaisių“ šventę. 3-8 klasių mokiniai dalyvavo nuotaikingame „Protų mūšyje“. Entuziastų netrūko ir konkurse “Mano sveikų pusryčių lėkštė” bei akcijoje „Pavaišink draugą“.

1.jpg 4.jpg 3.jpg 7.jpg 6.jpg 5.jpg

Projekto „Sveikatiada“ ambasadorė progimnazijoje Dalia Valaikienė