IMG_7160.JPG

Rašykite sveikinimus ir progimnazijos Kalėdinė pašto tarnyba Jums juos pristatys! Jei Jūs nežinote, kaip rašyti sveikinimus, paprašykite mamos, tėčio ar mokytojo pagalbos. Bus smagu ir, svarbiausia, labai miela pradžiuginti kitą žmogų.  Progimnazijos Kalėdinės pašto tarnybos pareigas 1-4 klasėse atliks 3c klasė ir mokytoja Žydrūnė ( mūsų mokytoja visiems pasiūlė labai gražią idėją – šventiškai papuošti mokyklos langus), o 5-8 klasėse- Mokinių senatas. 

Rašykite laiškučius progimnazijos bendruomenės nariams: mokiniams, mokytojams, darbuotojams bei sveikinimus visai progimnazijos bendruomenei internete 

Made with Padlet

Laukdami stebuklų, patys būkime stebuklingų akimirkų kūrėjai!

Progimnazijoje pašto laiškai bus išimami kiekvienos savaitės ketvirtadienį po 4 pamokų, o dalinami – penktadienį per 4-6 pamokas. Pašto dėžutę, kurią papuošė 5b klasės mokiniai, rasite prie Progimnazijos įėjimo.

Džiaugėmės 1b, 3e klasių ir mokytojų Mildos bei Rasos paruoštu Advento vainiku. Šią idėją padėjo įgyvendinti mokytojai Džeralda ir Tomas. 

Šventės jau ateina, o mes jų laukiame ir prie to prisidedame. Greitai pasieks mus ir Kalėdų eglutė, kurią puoš 5-8 klasių mokinių darbai. Juos parengti padėjo mokytojos Edita ir Vilma. Pas mus yra labai daug gražių dalykų. Pasidžiaukime visi ir saugokime vieni kitų kūrybą!

Myliu Jus visus 🙂

Kalėdų senelis…

Prisegti failai: