Ateina žiema. Tuoj už lango bus balta balta ir belsis šventos Kalėdos į mūsų mokyklos duris, mūsų šeimų duris, į kiekvieno žmogaus širdį atnešdamos stebuklą… Tai Angelų metas. Jie, kaip pasiuntiniai, ateina su žinia – gims Atpirkėjas… Ir mes, kaip angelai sargai ir pasiuntiniai, įgalioti pranešti džiugią žinią ir pasirūpinti šalia esančiu. Esame kviečiami pasidalinti tuo, ką turime su tais, kurie neturi…

angeles-ninos-navidadpng-4Mieli tėveliai, mokytojai, mokiniai. Pasitarę su Vilniaus apskrities „Caritas” socialine tarnyba, šiais metais raginame dalintis maisto atsargomis: uogiene, medumi, sultimis, daržovėmis, obuoliais, džiovintais vaisiais ir t.t. Jeigu atsargų žiemai neturite, lauksime pirktų maisto prekių: įvairių kruopų, cukraus, miltų, aliejaus, kavos, arbatos ir t.t. Jūsų dovanų lauksime nuo gruodžio 1 d iki 15 d. Jas galite perduoti dorinio ugdymo mokytojams: tikybos mokytojui Tomui (59 kab.) arba etikos mokytojai Jūratei (61 kab.). Gruodžio 16 d. Jūsų dovanas nuvešime į socialinį centrą „Betanija”. Labai laukiame norinčių prisidėti prie šios akcijos. Nelikime abejingi ir artėjant šaltai žiemai dalinkimės bei sušildykime šalia esančius savo gerumu!

Dorinio ugdymo mokytojai