Isvyka 037.jpg

Lapkričio 21- 24 dienomis progimnazijos mokiniams dar kartą priminėme, kad apie ateitį reikia pradėti galvoti jau dabar. Per pamokas ir klasės valandėles diskutavome apie perspektyviausias/ neperspektyviausias ateities profesijas, kodėl svarbu kuo geriau pažinti save ir suprasti, ką gebi padaryti geriausiai, svarstėme, kokie gebėjimai reikalingi konkrečių profesijų atstovams.
8a klasės mokiniai vyko į Fizikos ir technologijų mokslo centrą, kuriame susipažino su chemijos srities mokslininko profesija.
Septintokams organizavome susitikimą su VŠĮ Savanorių centro atstove Modesta Gerulyte, kuri paaiškino mokiniams, kas yra savanorystė ir pristatė savanorystės galimybes Lietuvoje.
Iniciatyvos „Kam to reikia“ praktikė VŠĮ Gyvūnų gerovės iniciatyvų atstovė Agnė Karpušenkaitė susitiko su penktokais. Ji dalijosi mintimis apie gyvūnų gerovę, kaip galime prisidėti prie beglobių gyvūnų priežiūros.
Gruodžio 9 d. su aštuntokais susitiks dar viena iniciatyvos „Kam to reikia“ praktikė Swedbank atstovė Lita Kvedarienė, kuri pristatys savo profesiją, praktinių užduočių pagalba mokys vaikus taupymo būdų, papasakos apie pinigų vertę šiandieninėje visuomenėje.

166.jpg 178.jpg

Isvyka 011.jpg Isvyka 017.jpg