is

Nuo gruodžio 14 d. iki sausio 14 dienos Vilniaus Antakalnio progimnazijoje bus eksponuojama Annos Frank projekto „Leiskite man būti savimi…“ edukacinė paroda.
Kviečiame mokyklos bendruomenę apsilankyti parodoje gruodžio 14-23 dienomis. Čia jus pasitiks parodos gidai ir padės geriau pažinti projekto idėjas. Vieno vizito metu lankyti parodą gali ne didesnė kaip 30 mokinių grupė (turas truks maždaug 45 minutes).
Kviečiame parodą lankyti ir kitus Vilniaus miesto gyventojus ir svečius. Svečiai bus priimami sausio 10 – 12 dienomis, kviečiame registruotis el.paštu socialinepedagoge@antakalnio.lt ir susitarti dėl parodos lankymo laiko.
Paroda “Leiskite man būti savimi…” – Anne Frank gyvenimo istorija nuo jos gimimo 1929m. iki mirties Bergeno-Belsen koncentracijos stovykloje 1945 m. Parodoje pateikiama nuotraukų ir tekstų apie Aną Frank supusį pasaulį. Prisimenamas A.Hitlerio iškilimas, Antrasis Pasaulinis karas, žydų persekiojimas.

Trečdalis parodos skirta jaunimo istorijoms šiandien. Aplankę parodą sužinosite, kaip šie jaunuoliai suvokia save, kaip juos mato ir į juos reaguoja kiti. Parodoje aiškiai parodoma, ką reiškia išankstinės nuostatos, kaip tai gali lemti socialinę atskirtį ar net diskriminaciją.
Parodos lankytojams informacija apie holokaustą ir Antrąjį Pasaulinį karą bus pateikta per jų bendraamžės – Annos Frank gyvenimo istoriją, aprašytą dienoraštyje. Paroda jungia istoriją su šiandienos problemomis: išankstiniu nusistatymu, patyčiomis, neapykanta.
Mokyklos parodos rengėjai ir gidai laukia jūsų