Vaiko teisių konvencija (CRC)  pripažįsta, kad vaikai turi tokias teises kaip mokymasis, žaidimas ir saugumas… Minėdami ir rūpindamiesi į vaikų teises orientuotų tikslų įgyvendinimu, emocinio intelekto (EQ) organizacija dalinasi emocinio intelekto (EQ) ištekliais su suaugusiais iš 100 šalių, kurie dirba ir rūpinasi vaikais. Viskas nemokamai! Tai #EQVaikų diena (angl. #EQChildrensDay.) Prieiga: 6sec.org/children

Projektas vykdomas pirmąsiais tris 2016–ųjų lapkričio savaites, emociniam intelektui (EQ) skirtomis temomis:

EQ savimonei – kaip mūsų pačių pasirinkimų suvokimas gali padėti vaikams ir suaugusiems klestėti?

EQ pozityviems santykiams – kaip mes galime kurti santykius, kurie remia vaikų teises?

EQ geresniam pasauliui – kaip mes pasitelkiame savo emocinį intelektą rūpindamiesi ateities klestėjimu?

#EQVaikų diena (angl. #EQChildrensDay) apima:

Savaitines dovanas –veiklas, kurias galima parsisiųsti, žaidimus, užduotis, elektronines knygas, gidus diskusijoms, vaikams ir suaugusiems. Visa tai siunčiama elektoriniu paštu ir/arba dalijamasi projekte Facebook grupėje  6sec.org/ucdfb

Baigiamąjį renginį– lapkričio 20 d., mes dalinsimės nuotraukomis (teisių+emocijų), kursime 24 valandų kanalą apie ateitį, kurią norime sukurti.

Užsiėmimus – instrukcijos, skaidrės ir padalomoji medžiaga yra skirti trijų dinamiškų pamokomų rengimui suaugusiems, vaikams ir abiems grupėms kartu.

EQ vaikų dienos užsiėmimai kartu su Pasauline vaikų diena, siekia suburti vaikus, suaugusius  ir abi grupes kartu ugdytis emocinį inetelektą trimis pagrindinėmis temomis: EQ savimonei, EQ santykiams ir EQ mūsų pasauliui.

eq_un

#EQVaikų dienos (angl.#EQChildrensDay) užsiėmimai yra ineteraktyvūs, linksmi bei įtraukiantys dalyvauti reikšmingoje veikloje bei skatinantys pozityvių elgesį! Trys užsiėmimų moduliai naudingi EQ  savimonės, EQ santykių, EQ ir mūsų pasaulio temomis. Savanoriai pagalbininkai yra kviečiami įvykdyti vieną, dvi ar tris temas!

1 seminaras: EQ savimonei – Kokios yra vaikų teisės ir kaip mes jaučiamės ieškodami šių teisių? Jeigu diena iš dienos nesutariame, kokios yra mūsų mintys, jausmai ir veiksmai, kuomet tai susikerta su mūsų vertybėmis? Ką mes galime dėl to padaryti?

2 seminaras: EQ geresniems santykiams – Paitelkdami mėgstamo maisto metaforą, mes apsvarstysime iš ko susideda puikūs santykiai  (pvz. mokytojo ir mokinio, tėvų ir vaikų, vaiko ir vaiko). Pasitelkę mąstymo stiliaus koncepciją, tirsime kaip žmonės skirtingai tas sudedamąsiais dalis  naudoja įtraukdami į savo veiklą.

3 seminaras: EQ geresniam pasauliui – Vaiko teisių deklaracija buvo pasirašyta prieš 57-erius metus, o ką mes norime matyti pasaulyje prabėgus dar 57-iems metams nuo dabar?  Kaip mes galime naudoti emocinį intelektą “Žinau, renkuosi, duodu” proceso metu, paversdami viziją tikrove?

Norėdami prisijungti prie EQ Vaikų dienos minėjimo …

Susipažinkite su informacija ir užsiregistruokite http://6sec.org/children

Arba prisijunkite prie diskusijos Facebook puslapyje http://6sec.org/ucdfb| Arba rašykite mums: staff@6seconds.org

un-eq