Spalio 5 d. progimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena- minėjome tarptautinę Mokytojo dieną. Vyko keturios pamokos, kurias pradinėse klasėse organizavo pradinukų tėvai, o 5-8 klasėse mokytojo profesiją išbandė aštuntokai. Aštuntokų atsiliepimai patys įvairiausi, tačiau džiugu, jog dauguma aštuntų klasių mokinių norėtų  tai pakartoti, o kai kurie rimtai susimąstė, jog baigę mokyklą norėtų tapti mokytojais.

Su profesine švente mokytojus pasveikino 6 c klasės skaitovai, 7-8 klasių dainavimo studija, vadovaujama Astos Kamarauskienės, pradinukų choras, vadovaujamas Brigitos Stanislauskaitės, bei mokytojų ansamblis, vadovaujamas Džeraldos Kmieliauskienės. Mokytojus sveikino progimnazijos direktorius Tomas Jankūnas ir profesinės sąjungos pirmininkė Nijolė Dubovskienė.

VISIEMS dėkojame už plojimus, šypsenas, už viržiais pražydusią mokyklą, žvakučių liepsneles, už skaitytas eiles, dainuotas dainas, išsakytus palinkėjimus, netradicines pamokas, aštuntokų keptus pyragus ir šokoladines gėles mokytojams. Tikėkimės, kad kitais mokslo metais būdami vienoje mokykloje  susikursime dar jaukesnę šventę.

IMG_8113-ANIMATION.gif IMG_8562-ANIMATION.gif

IMG_8120-ANIMATION.gif IMG_8141-ANIMATION.gif