Spalio 1 dieną, šeštadienį, visi sostinės gyventojai ir svečiai kviečiami prie Baltojo tilto, kur pirmą kartą įvairiausių lietuviškų technologijų kūrėjai, inovatoriai ir išradėjai susirinks vienoje vietoje. Renginio dalyviai galės išvysti naujausių technologinių įdomių parodą, patys mokytis inovacinių gudrybių, konstruoti ir kurti savo robotus, skraidinti bepiločius skraiduolius, dar kitaip vadinamus dronus. O taip pat šventės metu vyks robotų krepšinis, futbolas, sumo, linijos sekimo varžybas, akrobatinis pilotinių lėktuvų pasirodymas, bepiločių lėktuvų pasirodymai ir lenktynės. Žinoma, kaip gi be robotų kovų. Mažųjų šventės dalyvių dienos metu laukia batutų pramogos.

Šventės iniciatoriai sako, kad labai svarbu visuomenei pristatyti mūsų kūrėjus. Naujųjų ir išmaniųjų technologijų srityje lietuviai yra itin stiprūs ir lyderiaujančių pozicijų neketina užleisti.

Prie šventės įgyvendinimo prisideda ir labai daug klubų, būrelių bei įmonių. Entuziastai iš visos Lietuvos lauks renginio dalyvių su tikrai išskirtiniais ir Lietuvoje dar neregėtais pasirodymais bei unikaliomis technologijomis. Jie įgyvendins varžybas, turnyrus ir kovas su savadarbiais ar profesionaliais robotais, tad renginyje netrūks nei azarto, nei prizų.

Renginys nemokamas.

Detalę renginio programą galite rasti čia: www.inovacijusavaite.lt arba https://www.facebook.com/events/1110225952347263/?active_tab=posts

Prisegti failai: