Voratinkliuotą, rugsėjo lašeliais ir lengvais saulės spinduliais  sušildytą  šeštadienio popietę  į  Antakalnio seniūniją susirinko  buvę mokytojai senjorai, svečiai bei puikūs muzikantai, daininkai.

Mokytojo dienai paminėti skirtą  renginį pradėjo Vilniaus Antakalnio progimnazijos „Linelio“ kanklininkės Lidija  bei Urtė ir jų mokytoja Džeralda Kmieliauskienė, o progimnazijos III-ių klasių mokytojų kvintetas acapella atliko Laimio Vilkončiaus ( ž. J. Marcinkevičiaus)  „Dėl tos dainos“ .

Šventės dalyvių pasveikinti susirinko ir pianistai virtuozai (Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija, Lietuvos valstybinė konservatorija, kt.), solistė Sigutė Trimakaitė, muzikos ir dainavimo mokytojo, chorų ir vokalinių ansamblių vadovo Rimanto  Vaiginio suburtas antakalniečių bendruomenės mišrus choras „Šilas“, kitų mokyklų gabūs moksleiviai.

Šventės pabaigoje mokytojams senjorams buvo įteiktos gėlės. Mokinius koncertui ruošusiems pedagogams – atminimo dovanos.

Po šventinio koncerto pučiamųjų orkestras pakvietė antakalniečius prie vaišių stalo, kur atsidavę savo darbui ir pašaukimui mokytojai senjorai prisiminė gražius mokytojavimo metus, drauge  pasidžiaugė šiandien garsiais savo mokiniais, mokiniais-mokytojais.

2016-09-25