Iš visos širdies sveikinu mieliausius mūsų pirmokus, kuriuos kviečiu pažinti mokyklą, susirasti draugų, išmokti bendrauti, susipažinti su skaičiais ir raidėmis, muzika, šokiu ir piešiniais, tyrinėti gamtą, kad galėtų augti bei kurti.

Sveikinu sugrįžusius 2-8 klasių mokinius, kurie ir toliau, tikiu, mokysis mokytis, kad galėtų pakeisti tai, kas jiems atrodo neteisinga… Būkite savo mokyklos kūrėjais, šeimininkais … Būkite mokykloje lyg namie…

Mieli aštuntokai, veskite, globokite ir saugokite savo jaunesniuosius draugus, nes jūs mūsų vyriausi mokiniai, kuriais mes, mokytojai, labai pasitikime. Mes tikime, kad esate mūsų draugai bei ramstis!

Smagūs penktokai, būkite drąsus, kūrybingi ir išmintingi, perimkite vyresnių draugų gerąją patirtį bei mokyklos tradicijas, kad mokykla Jums būtų mieli namai!

Brangūs tėveliai, būkime viena šeima, kad ir kas bebūtų ( juokas, džiaugsmas, pyktis, liūdesys ar nerimas), vis tiek siekime tik to, kas geriausia mūsų vaikams!

Mieli pedagogai, būkite šviesos mokytojais,  mokytojais, kurie pasiruošę priimti vaikus. Juk mokytojo širdyje visada bus vietos vaikams!

Kviečiu visus šventės dalyvius priimti mokyklą kaip galimybę, kad kiekvienas čia gyvenantis žmogus būtų laimingas bei saugus. Juk mums reikia vieniems kitų. Juk žmogus gimsta per ryšį ir bręsta santykyje.

 Su Mokslo ir žinių švente Jūs visus, kad mums būtų gera čia…

[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6326129147925766401,512,center]

2016-09-01