1a klasė. Mokytoja Irena Butkevičienė

Adomas Avižinis

Agota Dambauskaitė

Ainė Vasiliauskaitė

Augustas Varkalis

Augustinas Alekna

Benas Girdauskas

Domantas Kairaitis

Dominykas Bačkovas

Dominykas Ginavičius

Džiugas Ščevinskas

Erikas Gorbunov

Evelina Maksimova

Gabija Zakarevičiūtė

Gabrielė Kaliačiūtė

Joris Baranauskas

Justas Mačiulskis

Miglė Juozaitytė

Miglė Stonytė

Mykolas Puidokas

Pijus Petrulionis

Saulė Navikaitė

Urtė Joniškytė

Vakarė Sinkevičiūtė

Vytautas Bieliūnas

Vytautė Adomavičiūtė

1b. Mokytoja Milda Šidlauskienė

Aistė Satkūnaitė

Augustas Girčys

Balys Sutkevičius

Dovydas Mašanauskas

Eglė Vaisiauskaitė

Emilija Razauskaitė

Gerda Ambraškaitė

Gintaras Drungilas

Jonas Kavaliauskas

Jorė Arbatauskaitė

Justas Jaramaitis

Kamilė Rusinskytė

Kostas Kanevičius

Kostas Kolmykovas

Laura Bytautaitė

Liepa Kasačiūnaitė

Lukas Grigas

Lukas Tijušas

Meda Vaikutytė

Rapolas Savičius

Rūta Stogevičiūtė

Silvija Subačiūtė

Tadas Vincerževskis

Viltė Šorochovaitė

Vytautas Petkevičius

1c  klasė. Mokytoja Nijolė Semionovienė

Aidas Jankūnas

Aleksas Akelaitis

Andrė Daniulaitytė

Armandas Dzindzalieta

Augustas Katkevičius

Benas Gadonas

Benas Mikalauskas

Gabrielė Zabulytė

Gabrielius Džiaugys

Goda Butkutė

Kamilė Dzindzalietaitė

Kipras Mališauskas

Kotryna Riabcevaitė

Lukas Lukauskas

Martynas Dubaka

Monika Blažytė

Nikodėmas Paulėkas

Nikolė Šližytė

Paulius Mikalauskas

Rugilė Raišytė

Saulė Kiaušas

Ugnė Juknevičiūtė

Vincentas Leipus

Benediktas Vinikas

1d  klasė. Mokytoja Jolita Damkauskienė

Amelija Nikitinaitė

Džiugas Gražulis

Elžbieta Lasinskaitė

Emilija Kuzborskytė

Fausta Maliukevičiūtė

Faustas Striupas

Goda  Okunevičiūtė

Ignas Kaftanikas

Ignas Patamsis

Jonas Raukštus

Joris Matuliauskas

Juta Elžbieta Alesiūtė

Karolina Liman

Kevinas Bacionas

Kipras Patamsis

Liepa Šimanskaitė

Lukas Ribokas

Matas Gabrielius Saviščevas

Nojus Petrulionis

Pijus Prialgauskas

Robertas Kulbis

Saulė Balčiūnaitė

Saulė Patamsytė

Viktorija Petrovičiūtė

Deividas Šostak

1e klasė. Mokytoja Gintarė Dzindzalietienė

Pijus Bugenis

Adam Makejev

Anielius Gervys

Mykolas Pulokas

Dovydas Žiogelis

Melisa Čepulytė

Laura Talžūnaitė

Ignas Murauskas

Gustė Markevičiūtė

Sintija Matačiūnaitė

Adam Cook

Kornelija Vitaitė

Jorūnė Žalimaitė

Matas Sarokinas

Gintarė Liutinskaitė

Vytautas Žalys

Nojus Morkvėnas

Rusnė Gutauskaitė

Dovydas Vilčinskas

Gabija Barakauskaitė

Gabrielė Petreikytė

Vanesa Katkutė

Amelia Vivien Andersen

Orestas Pitkevičius

1f klasė. Mokytoja Zita Petravičienė

Aleksas Subatkevičius

Amanda Jankauskaitė

Amelija Pranckūnaitė

Ana Gabrielė Jeršova

Aneta Pranckūnaitė

Armandas Strelcovas

Dovydas Strelcovas

Emilija Pūraitė

Indrė Petrauskaitė

Juozas Digimas

Justas Vasiliauskas

Kajus Petrėnas

Kristupas Gustas

Maksim Osipov

Natanas Strelcovas

Nojus Antonio Vasiliauskas

Patricija Seniunytė

Lekevičiūtė Salma

Simonas Sasnauskas

Timas Salling

Vakarė Lunytė

Kamilė Michalovskytė

Kamilė Gražytė

Edgaras Padgurskis

Iki smagaus susitikimo!

Lauksime Jūsų, kad galėtume susipažinti, išmokti bendrauti bei kartu pažinti pasaulį!