1a  – 8 kabinetas

  1. Dominykas Bačkovas
  2. Benas Girdauskas
  3. Augustinas Alekna
  4. Agota Dambauskaitė
  5. Gabija Zakarevičiūtė
  6. Urtė Joniškytė
  7. Silvija Subačiūtė
  8. Ainė Vasiliauskaitė
  9. Joris Baranauskas
  10. Ignas Murauskas
  11. Erikas Gorbunov
  12. Domantas Kairaitis
  13. Augustas Varkalis
  14. Adomas Avižinis
  15. Mykolas Puidokas
  16. Vakarė Sinkevičiūtė
  17. Vytautė Adomavičiūtė
  18. Miglė Stonytė
  19. Vytautas Bieliūnas
  20. Kevinas Bacionas
  21. Dominykas Ginavičius
  22. Jokūbas Vilčinskas
  23. Aldas Abukauskas
  24. Pijus Petrulionis

1b  – 10 kabinetas

  1. Lukas Grigas
  2. Gerda Ambraškaitė
  3. Vytautas Petkevičius
  4. Rapolas Savičius
  5. Kostas Kolmykovas
  6. Emilija Razauskaitė
  7. Liepa Kasačiūnaitė
  8. Jorė Arbatauskaitė
  9. Meda Vaikutytė
  10. Dominyka Krečiūtė
  11. Kostas Kanevičius
  12. Laura Bytautaitė
  13. Balys Sutkevičius
  14. Eglė Vaisiauskaitė
  15. Aistė Satkūnaitė
  16. Lukas Tijušas
  17. Austėja Tamošaitytė
  18. Gintaras Drungilas
  19. Justas Jaramaitis
  20. Rūta Stogevičiūtė
  21. Mykolas Ridikas
  22. Viltė Šorochovaitė
  23. Tadas Vincerževskis
  24. Dovydas Mašanauskas

1c  – 26 kabinetas

  1. Kipras Mališauskas
  2. Rūta Kurmytė
  3. Paulius Mikalauskas
  4. Benas Mikalauskas
  5. Saulė Kiaušas
  6. Gabrielė Zabulytė
  7. Vincentas Leipus
  8. Benas Gadonas
  9. Bernardas Stonkus
  10. Ugnė Juknevičiūtė
  11. Aleksas Akelaitis
  12. Andrė Daniulaitytė
  13. Monika Blažytė
  14. Aidas Jankūnas
  15. Kotryna Riabcevaitė
  16. Evaldas Vansevičius
  17. Smiltė Januškevičiūtė
  18. Augustas Katkevičius
  19. Nerijus Šipkauskas
  20. Lukas Lukauskas
  21. Dovydas Zigmantavičius
  22. Goda Butkutė
  23. Saulė Vainickaitė
  24. Nikodėmas Paulėkas

1d  – 27 kabinetas

  1. Saulė Balčiūnaitė
  2. Jonas Raukštus
  3. Ignas Kaftanikas
  4. Saulė Patamsytė
  5. Kipras Patamsis
  6. Ignas Patamsis
  7. Joris Matuliauskas
  8. Džiugas Gražulis
  9. Bartas Rimkus
  10. Matas Gabrielius Saviščevas
  11. Elžbieta Lasinskaitė
  12. Lukas Ribokas
  13. Rugilė Rudalevičiūtė
  14. Emilija Kuzborskytė
  15. Liepa Šimanskaitė
  16. Karolina Liman
  17. Viktorija Petrovičiūtė
  18. Pijus Prialgauskas
  19. Juta Elžbieta Alesiūtė
  20. Amelija Nikitinaitė
  21. Goda Okunevičiūtė
  22. Nojus Petrulionis
  23. Robertas Kulbis
  24. Faustas Striupas

1e  – 22 kabinetas

  1. Pijus Bugenis
  2. Adam Makejev
  3. Markas Umbrasas
  4. Benediktas Vinikas
  5. Nerijus Kisėlis
  6. Džiugas Ščevinskas
  7. Anielius Gervys
  8. Mykolas Pulokas
  9. Dovydas Žiogelis
  10. Melisa Čepulytė
  11. Vilius Kadelskas
  12. Laura Talžūnaitė
  13. Gustė Markevičiūtė
  14. Sintija Matačiūnaitė
  15. Indrė Činčikaitė
  16. Adam Cook
  17. Kornelija Vitaitė
  18. Jorūnė Žalimaitė
  19. Morta Lukrecija Sederevičiūtė
  20. Urtė Gasiūnaitė
  21. Matas Sarokinas
  22. Gintarė Liutinskaitė
  23. Deividas Gaidulis
  24. Jonas Kavaliauskas

1f – 25 kabinetas

  1. Juozas Digimas
  2. Emilija Pūraitė
  3. Maksim Osipov
  4. Indrė Petrauskaitė
  5. Viltė Šutjevaitė
  6. Goda Balčiūtė
  7. Goda Revoldaitė
  8. Saulė Navikaitė
  9. Amelija Pranckūnaitė
  10. Aneta Pranckūnaitė
  11. Aleksas Subatkevičius
  12. Armandas Strelcovas
  13. Natanas Strelcovas
  14. Dovydas Strelcovas
  15. Milda Stanynaitė
  16. Martynas Navickas
  17. Luknė Navickaitė
  18. Kamilė Dzindzalietaitė
  19. Armandas Dzindzalieta
  20. Fausta Maliukevičiūtė
  21. Mykolas Sasnauskas
  22. Gabija Krivickė
  23. Jovita Smolenskytė
  24. Ana Gabrielė Jeršova

Kitų priimamų pirmokų sąrašą skelbsime po kito priėmimo komisijos posėdžio. Laukiame būsimų pirmokų tėvelių pasirašyti sutartis!

Vilniaus Antakalnio progimnazija

Antakalnio g. 33, 6 kabinetas, LT-10312 Vilnius

Tel. nr. (+370 659) 00612

El. pašto adresas –  rastine@antakalnio.lt